Upravit stránku

Pátek 6.9.2019

Hala ZŠ Studánka

časskupinadomácí-hosté
11:45ABA Sparta chlapci-TJ Sokol Kladno 09
13:15ABŠ Tygři Praha-SŠB Pardubice
14:45ABK Přelouč-BA Sparta chlapci
16:15ASŠB Pardubice-TJ Sokol Kladno 09
17:45ABK Přelouč-BŠ Tygři Praha

Tělocvična ZŠ Studánka

časskupinadomácí-hosté
11:45BUSK Praha-TJ Sokol Kladno 10
13:15BSokol Hradec Králové-BK Pardubice
14:45BBK Jihlava-TJ Sokol Kladno 10
16:15BUSK Praha-Sokol Hradec Králové
17:45BBK Pardubice-BK Jihlava

Tělocvična SG Pardubice

časskupinadomácí-hosté
15:30CBK Studánka Pce-BA Sparta dívky
17:00CKrálovští Sokoli-BCM Olomouc

Hala BK Pardubice

časskupinadomácí-hosté 

Sobota 7.9.2019

Hala ZŠ Studánka

časskupinadomácí-hosté
9:00ASŠB Pardubice-BK Přelouč
10:30ABŠ Tygři Praha-BA Sparta chlapci
13:30ATJ Sokol Kladno 09-BK Přelouč
15:00ABA Sparta chlapci-SŠB Pardubice
16:30ATJ Sokol Kladno 09-BŠ Tygři Praha

Tělocvična ZŠ Studánka

časskupinadomácí-hosté
9:00BTJ Sokol Kladno 10-BK Pardubice
10:30BBK Jihlava-USK Praha
13:30BTJ Sokol Kladno 10-Sokol Hradec Králové
15:00BBK Pardubice-USK Praha
16:30BSokol Hradec Králové-BK Jihlava

Tělocvična SG Pardubice

časskupinadomácí-hosté
9:00CBK Studánka Pce-BCM Olomouc
10:30CBA Sparta dívky-Královští Sokoli
13:30CKrálovští Sokoli-BK Studánka Pce
15:00CBCM Olomouc-BA Sparta dívky

hala BK Pardubice

časskupinadomácí-hosté

Neděle 8.9.2019

POZOR ZMĚNA!!!

Z organizačních potřeb dochází ke změně rozmístění závěrečných skupin v jednotlivých halách!!!!!!

Za případné komplikace se omlouvám.

Hala ZŠ Studánka

časskupinadomácí-hosté
8:30o 1.-3.BA Sparta chlapci-BK Pardubice
9:50o 1.-3.BK Pardubice-BCM Olomouc
11:10o 1.-3.BA Sparta chlapci-BCM Olomouc

Tělocvična ZŠ Studánka

časskupinadomácí-hosté
8:30o 13.-14.SŠB Pardubice-TJ Sokol Kladno 10
9:50o 13.-14.TJ Sokol Kladno 10-SŠB Pardubice

Tělocvična SG Pardubice

časskupinadomácí-hosté
8:30o 4.-6.BŠ Tygři Praha-USK Praha
9:50o 4.-6.USK Praha-Královští Sokoli
11:10o 4.-6.BŠ Tygři Praha-Královští Sokoli

Hala BK Pardubice

časskupinadomácí-hosté
8:30o 7.-9.BK Přelouč-Sokol Hradec Králové
9:50o 7.-9.Sokol Hradec Králové-BA Sparta dívky
11:10o 7.-9.BK Přelouč-​​​​​​​BA Sparta dívky

Tělocvična ZŠ Dubina

časskupinadomácí-hosté
8:30o 10.-12.TJ Sokol Kladno 09-BK Jihlava
9:50o 10.-12.BK Jihlava-BK Studánka Pce
11:10o 10.-12.TJ Sokol Kladno 09-BK Studánka Pce

???

časskupinadomácí-hosté