Výsledky

Šmoulinka U11

SŠB Pardubice – BC Kolín 07    42:29 (8:7 20:16 30:20)

Body: Brožek Jakub 12, Adamec Filip 8, Honyšová Adéla, Maravec Jakub po 6, Rokos Filip 4, Šandová Adéla, Novák Marek, Kubíčková Kateřina po 2.

Basket Poděbrady – SŠB Pardubice 12:36 (2:10 6:18 8:28)

Body: Brožek Jakub 9, Moravec Jakub 8, Novák Marek, Voborník Jiří, Kubíčková Kateřina po 4, Honyšová Adéla, Pekárková Viktorie, Adamec Filip po 2, Rokos Filip 1.

BC Kolín 07 – Basket Poděbrady 20:11 (10:2 18:4 20:7)

Konečné pořadí:

  1. SŠB Pardubice
  2. BC Kolín 07
  3. Basekt Poděbrady

Žákovská liga U14

BK Synthesia Pardubice – SŠB Pardubice 123:35 (35:4 69:17 94:29)

body: Ulrych Tomáš 10, Bárta Michal 8, Vavříček Ondřej 6, Vlček Štěpán 6, Honyš Adam 2, Novotný Pavel 2, Kovář Šimon 1, Raděj Jan 0, Sádovský Jan 0, Vlasák David 0

Baskeťáci Josefov – SŠB Pardubice 84:28 (19:5 35:14 58:16)

body: Ulrych Tomáš 6, Vavříček Ondřej 6, Vlasák David 4, Votke Ondřej 4, Honyš Adam 3, Novotný Pavel 2, Vlček Štěpán 2, Bárta Michal 1.

Oblastní přebor U13

TJ Jiskra Heřmanův Městec – SŠB Pardubice 53:64 (13:20 26:38 40:54)

body: Vlasák David 19, Votke Ondřej 19, Janoušková Nela 10, Sádovský Jan 9, Polák Ondřej 4, Machytka Václav 2, Vostrčil Pavel 1.

TJ Jiskra Heřmanův Městec – SŠB Pardubice 51:58 (7:15 24:32 43:48)

body: Sádovský Jan 19, Vlasák David 15, Janoušková Nela 10, Votke Ondřej 6, Vostrčil Pavel 4, Walder Lukáš 4.

SŠB Pardubice – BK Synthesia Pardubice – kval 38:61 (8:13 13:25 26:46)

body: Votke Ondřej 16, Vlasák David 9, Janoušková Nela 7, Machytka Václav 2, Sádovský Jan 2, Walder Lukáš 2.

SŠB Pardubice – BK Synthesia Pardubice – kval 30:64 (11:10 15:32 25:48)

body: Votke Ondřej 12, Janoušková Nela 7, Vlasák David 6, Walder Lukáš 4, Sádovský Jan 1.

Nadregionální soutěž U15

BVK Holice – SŠB Pardubice 124:20 (24:5 63:5 92:18)

body: Seidl Petr 6, Lachman Petr 5, Jablonský Tomáš 4, Fülle Radim 3, Škoda Jan 2.

BVK Holice – SŠB Pardubice 112:16 (28:6 64:8 91:10)

body: Jablonský Tomáš 6, Škoda Jan 4, Fülle Radim 2, Lachman Petr 2, Pešek Daniel 2.

Smíšený oblastní přebor U11

BK Synthesia Pardubice – SŠB Pardubice 93:21 (20:6 50:14 68:20)

body: Bezdíčková Julie 8, Lejsek Hugo 5, Málková Žaneta 2, Pánek Vojtěch 2, Panušová Anna 2, Machytková Marie 1, Ptáčková Tereza 1,

BK Synthesia Pardubice – SŠB Pardubice 105:29 (26:6 55:15 78:16)

body: Bezdíčková Julie 9, Pánek Vojtěch 9, Panušová Anna 6, Málková Žaneta 2, Ptáčková Tereza 2, Machytková Marie 1.

Nábor – chlapci

roč.nar. 2007 a mladší
pondělí 15,30 – 17,00
čtvrtek 15,30 – 17,00
roč.nar. 2005 a 2006
úterý 17,00 – 18,30
čtvrtek 17,00 – 18,30
roč.nar. 2003 a 2004
pondělí 17,00 – 18,30
středa 17,00 – 18,30
pátek 15,30 – 17,00
roč.nar. 2002
pondělí 17,00 – 18,30
středa 17,00 – 18,30
pátek 15,30 – 17,00

Všechny tréninky jsou v hale a tělocvičně ZŠ Studánka, vchod z Luční ul.

Kontakt: Ing. Jan Machytka, mob. 723593033

Nábor – dívky

roč.nar. 2007 a mladší
pondělí 15,30 – 17,00
čtvrtek 15,30 – 17,00
roč.nar. 2005 a 2006
úterý 15,30 – 17,00
čtvrtek 17,00 – 18,30
roč.nar. 2004
pondělí 17,00 – 18,30
středa 17,00 – 18,30
pátek 15,30 – 17,00
roč.nar. 2001 a 2002
pondělí 18,30 – 20,00
středa 18,30 – 20,00

Všechny tréninky jsou v hale a tělocvičně ZŠ Studánka, vchod z Luční ul.

Kontakt: Ing. Jan Machytka, mob. 723593033

Sezóna 2016/2017

Oblastní soutěže 2016/17 – rozlosování: http://vco.cbf.cz/souteze.html

ženy – Východočeská liga žen

U13 – Oblastní přebor starších minižáků U13

U12 – Smíšený oblastní přebor mladšího minižactva U12 –> skupina B

U11 – Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 –> skupina B

Nadregionální soutěže 2016/17 – rozlosování: http://vco.cbf.cz/souteze.html

U19 – Nadregionální soutěž U19 (dívky) –> skupina B

U17 – Nadregionální soutěž U17 (dívky) –> skupina B

U15 – Nadregionální soutěž U15 (chlapci) –> skupina D

Ligové soutěže 2016/17

U14 – Žákovská liga U14 (chlapci)

rozlosování: http://www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_3931.html

Soutěž pro neregistrované a začínající 2016/17 – losování této soutěže proběhne koncem srpna

U11 – Šmoulinka CUP

AKTUALITY

NS U15, výsledky

KARA Trutnov – SŠB Pardubice 128:30 (27:6 60:15 93:23)

Body: Venzara Aleš 12, Fülle Radim 7, Votruba Matěj 7, Seidl Petr 2, Theodor Adam 2.

KARA Trutnov – SŠB Pardubice 103:29 (28:13 53:23 79:27)

Body: Venzara Aleš 10, Fülle Radim 7, Votruba Matěj 6, Seidl Petr 4, Holý Jan 2.


SOP U11, výsledky

SŠB Pardubice – BK Litomyšl 7:118 (4:31 7:55 7:89)

Body: Lejsek Hugo 4, Mudroch Ondřej 3.


VčL ženy, předkolo play off

BK Přelouč – SŠB Pardubice 76:52 (17:11 43:24 55:37)

Body: Kadavá Veronika 11, Bělohoubková Michaela 8, Berková Martina 8, Jagobová Lucie 7, Novotná Markéta 7, Drozenová Miroslava 4, Schmidtová Kristýna 4, Bílková Gabriela 3.

SŠB Pardubice – BK Přelouč 57:65 (22:10 36:24 48:44)

Body: Novotná Markéta 19, Kadavá Veronika 14, Bělohoubková Michaela 9, Bílková Gabriela 6, Schmidtová Kristýna 5, Berková Martina 2, Potočná Jana 2.


OP U17, konečná tabulka

tabulka
1. TJ Sokol Stěžery 24 21 3 2064:1125 45
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24 18 6 1866:1428 42
3.
SŠB Pardubice
24
5
19
1047:1609
29
4. Sokol Vysoké Mýto 24 4 20 973:1788 28

OP U17, výsledky

BK Vysoké Mýto – SŠB Pardubice 50:37 (16:11 38:17 41:29)

Body: Nejezchlebová Daniela 14, Janišová Aneta 9, Kryšpínová Michaela 4, Syrůčková Pavlína 4, Širšová Nadia 4, Janků Alice 2.

BK Vysoké Mýto – SŠB Pardubice 59:38 (20:8 38:22 47:28)

Body: Janišová Aneta 12, Nejezchlebová Daniela 10, Janků Alice 8, Kryšpínová Michaela 4, Syrůčková Pavlína 2, Širšová Nadia 2.


Kvalifikace MČR U12, výsledky

Sokol PP Hradec Králové – SŠB Pardubice 112:15 (26:6 59:7 87:11)

body: Vlasák David 10, Votke Ondřej 5.

SŠB Pardubice – BVK Holice 13:158 (1:44 5:88 11:118)

body: Vlasák David 4, Drtina Matěj 2, Mudroch Ondřej 2, Vostrčil Pavel 2, Votke Ondřej 2, Polák Ondřej 1.


Přípravný turnaj – U11 mix „Šmoulinka“, výsledky

SKB Rokycany – SŠB Pardubice 22:20 (7:2 13:10 16:18)

body: Bezdíčková Julie 8, Novák Matěj 6, Stará Nikola, Moravec Jakub, Čimera Matyáš po 2.

PORG Basket – SŠB Pardubice 65:6 (12:0 29:2 37:6)

body: Moravec Jakub, Bezdíčková Julie, Sládková Olga po 2.

HB Basket – SŠB Pardubice 8:35 (0:6 2:11 4:21)

body: Čimera Matyáš 11, Novák Matěj 10, Bezdíčková Julie 8, Novák Marek 4, Bakoš Štěpán 2.

Konečné pořadí:

1. PORG Basket 

2. SKB Rokycany

3. SŠB Pardubice

4. HB Basket



SOP U12, výsledky

Sokol PP Hradec Králové – SŠB Pardubice 87:61 (28:18 50:38 71:47)

body: Vlasák David 27, Kopejtková Klára 15, Votke Ondřej 6, Janoušková Nela 5, Kovář Šimon 4, Polák Ondřej 2, Walder Lukáš 2.

SŠB Pardubice  – BK KARA Trutnov „B“ 120:37 (30:10 70:12 100:24)

body: Kopejtková Klára 38, Vlasák David 27, Votke Ondřej 27, Janoušková Nela 10, Kovář Šimon 4, Pánek Jonáš 4, Vostrčil Pavel 4, Walder Lukáš 4, Polák Ondřej 2.


SOP U11, výsledky

BK Litomyšl „B“ – SŠB Pardubice 31:71 (8:17 12:33 20:57)

body: Machytka Václav 14, Brožek Jakub 13, Bezdíčková Julie 11, Novák Matěj 10, Doležal Jan 8, Machytková Marie 6, Ptáčková Tereza 4, Zeman Jan 4, Mudroch Ondřej 1.


VčL ženy, tabulka po základní části

tabulka
1. Sokol ZVUS Hradec Králové „B“ 20 15 5 1364:1027 35
2. BSK TJ Jičín 20 14 6 1341:1108 34
3. Sokol Nová Paka 20 14 6 1253:1114 34
4. Bižuterie Jablonec nad Nisou „B“ 20 13 7 1168:1035 33
5. BK KARA Trutnov „B“ 20 13 7 1273:1196 33
6. SK Týniště nad Orlicí 20 12 8 1015:1128 32
7. TJ Jiskra Hořice 20 9 11 1148:1058 29
8. BK Přelouč 20 8 12 1080:1164 28

9.

SŠB Pardubice

20

7

13

1047:1153

27

10. TJ Pardubičky 20 3 17 1147:1451 23
11. BK Vysoké Mýto-Litomyšl 20 2 18 832:1234 22


VčL ženy, výsledky

SK Týniště nad Orlicí – SŠB Pardubice 47:44 (14:13 26:21 43:36)

body: Schmidtová Kristýna 17, Kadavá Veronika 10, Cupalová Kristýna 6, Novotná Markéta 6, Potočná Jana 4, Berková Martina 1.

BK Litomyšl – SŠB Pardubice 49:60 (13:6 29:20 43:38)

body: Novotná Markéta 26, Berková Martina 15, Kadavá Veronika 7, Cupalová Kristýna 6, Jagobová Lucie 6.


OP U17, výsledky

SŠB Pardubice – Sokol Stěžery 34:99 (12:29 22:54 28:77)

Body: Janišová Aneta 10, Nejezchlebová Daniela 7, Toufarová Zuzana 5, Janků Alice 4, Mikoldová Barbora 4, Kryšpínová Michaela 2, Vrátná Zlata 2.

SŠB Pardubice – Sokol Stěžery 43:79 (12:11 22:31 35:49)

Body: Vrátná Zlata 12, Janišová Aneta 9, Toufarová Zuzana 9, Skokanová Barbora 5, Širšová Nadia 4, Janků Alice 2, Chourová Hana 1, Nejezchlebová Daniela 1


SOP U13, tabulka

tabulka
1. BVK Holice 22 21 1 1851:647 43
2. Baskeťáci TJ Sokol Josefov 22 18 4 1554:914 40
3. BK Pardubice 22 16 6 1637:1062 38
4.
SŠB Pardubice
22
16
6
1457:1039
38
5. TJ Jiskra Heřmanův Městec 20 13 7 1333:1095 33
6. Sokol ZVUS Hradec Králové 20 12 8 1371:793 32
7. Sokol PP Hradec Králové 22 8 14 1167:1270 30
8. BK Litomyšl 20 9 11 1128:1093 29
9. Sokol ZVUS Hradec Králové „B“ 20 7 13 1201:1070 27
10. Basketbal TJ Svitavy 18 4 14 866:1328 22
11. BK KARA Trutnov 20 0 20 487:1501 20
12. TJ Jiskra Hořice 20 0 20 169:2409 20

SOP U13, výsledky

SŠB Pardubice – BK KARA Trutnov 55:29 (14:7 25:11 40:17)

body: Gharibova Kristýna 17, Pešek Daniel 13, Kvapil Vojtěch 8, Bárta Michal 5, Kopejtková Klára 4, Honyš Adam 3, Vavříček Ondřej 3, Votke Ondřej 2.

SŠB Pardubice – BK KARA Trutnov 61:21 (18:2 32:11 45:19)

body: Gharibova Kristýna 13, Kvapil Vojtěch 11, Votke Ondřej 10, Honyš Adam 7, Bárta Michal 4, Kopejtková Klára 4, Novotný Pavel 4, Pešek Daniel 4, Vlasák David 4


SOP U11, výsledky

SŠB Pardubice – Baskeťáci Josefov 41:32 (6:5 15:13 25:24)

body: Bezdíčková Julie 10, Lejsek Hugo 9, Novák Matěj 6, Lejsková Alžběta 5, Machytka Václav 5, Panušová Anna 4, Honyšová Adéla 2.


SOP U13, výsledky

BK Litomyšl – SŠB Pardubice 49:47 (6:10 19:21 34:41)

body: Kvapil Vojtěch 16, Pešek Daniel 10, Novotný Pavel 7, Gharibova Kristýna 4, Škoda Jan 4, Ulrych Tomáš 3, Raděj Jan 2, Kopejtková Klára 1.

BK Litomyšl – SŠB Pardubice 36:78 (9:18 20:38 28:56)

body: Pešek Daniel 18, Gharibova Kristýna 13, Kopejtková Klára 10, Bárta Michal 9, Kvapil Vojtěch 9, Škoda Jan 6, Vavříček Ondřej 6, Raděj Jan 4, Ulrych Tomáš 3.


SOP U12, výsledky

SŠB Pardubice – BK Litomyšl 62:79 (15:25 32:44 52:66)

body: Ulrych Tomáš 26, Vlasák David 13, Kopejtková Klára 12, Sádovský Jan 9, Votke Ondřej 2.


VčL ženy, výsledky

SŠB Pardubice – Jablonec n.N. 45:51 (13:11 21:26 32:37)

body: Kadavá Veronika 17, Novotná Markéta 9, Potočná Jana 6, Berková Martina 5, Cupalová Kristýna 2, Drozenová Miroslava 2, Foretová Alena 2, Schmidtová Kristýna 2.


OP U17, výsledky

SŠB Pardubice – Jiskra Havlíčkův Brod 48:58 (4:24 26:29 36:45)

Body: Janků Alice 16, Syrůčková Pavlína 12, Kryšpínová Michaela 8, Širšová Nadia 8, Janišová Aneta 4

SŠB Pardubice – Jiskra Havlíčkův Brod 40:104 (18:31 26:52 31:70)

Body:  Syrůčková Pavlína 22, Mošnerová Agáta 6, Janišová Aneta 4, Janků Alice 2, Kryšpínová Michaela 2, Šáchová Magdaléna 2, Širšová Nadia 2.


NS U15, výsledky

BC Kolín – SŠB Pardubice 98:51 (24:4 44:19 75:33)

Body: Rolenc Jan 20, Hrdý Jiří 16, Venzara Aleš 9, Fülle Radim 4, Elsnic Daniel 2.

BC Kolín – SŠB Pardubice 81:41 (20:10 41:18 55:29)

Body: Rolenc Jan 18, Hrdý Jiří 13, Fülle Radim 4, Venzara Aleš 4, Theodor Adam 2.

SŠB Pardubice – BC Spartak Rychnov n.K. 42:50 (12:11 20:24 29:26 40:40)

Body: Hrdý Jiří 13, Rolenc Jan 12, Macela Matěj 9, Fülle Radim 8.

SŠB Pardubice – BC Spartak Rychnov n.K. 43:53 (6:13 14:30 30:41)

Body: Macela Matěj 17, Rolenc Jan 12, Fülle Radim 8, Hrdý Jiří 4, Holý Jan 2.


OP U17, výsledky

SŠB Pardubice – Sokol Vysoké Mýto 38:55 (17:13 28:20 30:35)

Body: Nejezchlebová Daniela 8, Širšová Nadia 6, Toufarová Zuzana 6, Janišová Aneta 4, Janků Alice 4, Syrůčková Pavlína 4, Vrátná Zlata 4, Chourová Hana 2.

SŠB Pardubice – Sokol Vysoké Mýto 57:32 (20:6 32:13 47:23)

body:   Toufarová Zuzana 18, Janků Alice 12, Skokanová Barbora 10, Janišová Aneta 6, Širšová Nadia 6, Mošnerová Agáta 2, Nejezchlebová Daniela 2, Vrátná Zlata 1.


VčL ženy, výsledky

SŠB Pardubice – TJ Jiskra Hořice 58:47 (17:21 26:28 49:39)

body: Novotná Markéta 15, Potočná Jana 13, Berková Martina 10, Drozenová Miroslava 8, Kadavá Veronika 6, Bělohoubková Michaela 4, Bílková Gabriela 2

SŠB Pardubice – BK Přelouč 48:54 (17:11 30:28 42:39)

body:   Berková Martina 14, Potočná Jana 9, Kadavá Veronika 7, Bílková Gabriela 6, Schmidtová Kristýna 6, Novotná Markéta 4, Drozenová Miroslava 2.


VčL ženy, výsledky

SŠB Pardubice – BK Trutnov „B“ 67:64 (21:16 34:29 50:46)

body: Bělohoubková Michaela 22, Berková Martina 13, Novotná Markéta 10, Kadavá Veronika 9, Potočná Jana 6, Schmidtová Kristýna 4, Drozenová Miroslava 2, Foretová Alena 1.


Kvalifikace MČR U11 mix, výsledky

SŠB Pardubice – SK Týniště nad Orlicí 50:47 (17:16 34:29 40:47)

body: Doležal Jan 10, Lejsek Hugo 6, Lejsková Alžběta 6, Panušová Anna 6, Machytka Václav 5, Brožek Jakub 4, Honyšová Adéla 4, Bezdíčková Julie 3, Mudroch Ondřej 3, Zeman Jan 3

Baskeťáci TJ Sokol Josefov – SŠB Pardubice 30:50 (2:27 13:36 20:44)

body: Lejsek Hugo 14, Brožek Jakub 11, Bezdíčková Julie 9, Lejsková Alžběta 4, Panušová Anna 4, Doležal Jan 2, Honyšová Adéla 2, Machytka Václav 2, Zeman Jan 2.

tabulka
1. Sokol Nová Paka-mix 6 6 0 484:106 12
2. SŠB Pardubice-mix 6 4 2 222:288 10
3. SK Týniště-mix 6 2 4 220:323 8
4. Baskeťáci TJ Sokol Josefov-mix 6 0 6 161:370 6

Družstvo nejmladších mini postoupilo na Národní finále. To se uskuteční v termínu 22. – 24.4.2016 a pořadatelem je JBC Brno.

Gratulujeme!!!


NS U15, výsledky

SŠB Pardubice – BK Přelouč 55:49 (12:8 19:20 38:38)

body: Rolenc Jan 18, Venzara Aleš 14, Macela Matěj 11, Hrdý Jiří 9, Doležal Lukáš 3.

SŠB Pardubice – BK Přelouč 52:57 (12:13 27:29 34:48)

body:    Macela Matěj 17, Venzara Aleš 12, Hrdý Jiří 7, Doležal Lukáš 6, Rolenc Jan 6, Votruba Matěj 4.


Přípravný turnaj – U11 mix „Šmoulinka“, výsledky

SŠB Pardubice – BK Studánka Pce 05 6:104 (2:8 2:38 6:64)

body: Doležal Jan 4, Ptáčková Tereza 2.

SŠB Pardubice – Tygři Praha 23:32 (6:5 6:16 21:22)

body: Bezdíčková Julie 17, Doležal Jan 4, Moravec Jakub 2.

SŠB Pardubice – BK Prosek 7:86 (1:17 1:47 7:60)

body: Bezdíčková Julie 4, Ptáčková Tereza 4, Doležal Jan 1. 

Konečné pořadí:

1. BK Studánka Pce 05

2. BK Prosek

3. Tygři Praha

4. SŠB Pardubice


Kvalifikace MČR U12, výsledky

SŠB Pardubice – Loko Trutnov 65:37 (8:12 22:24 43:33)

body: Ulrych Tomáš 20, Sádovský Jan 16, Vlasák David 15, Votke Ondřej 8, Walder Lukáš 4, Vostrčil Pavel 2.

BK Pardubice – SŠB Pardubice 108:29 (39:2 79:3 96:14)

body: Ulrych Tomáš 11, Vlasák David 6, Sádovský Jan 5, Machytka Václav 3, Mudroch Ondřej 2, Votke Ondřej 2.


OP U17, výsledky

Sokol Stěžery – SŠB Pardubice 65:35 (16: 28:20 43:29)

body: Janišová Aneta 10, Janků Alice 8, Vrátná Zlata 8, Syrůčková Pavlína 3, Chourová Hana 2, Skokanová Barbora 2, Širšová Nadia 2

Sokol Stěžery – SŠB Pardubice 86:38 (23:4 47:1 62:18)

body: Vrátná Zlata 14, Skokanová Barbora 6, Širšová Nadia 6, Mikoldová Barbora 4, Janišová Aneta 2, Janků Alice 2, Syrůčková Pavlína 2, Šáchová Magdaléna 2.


Kvalifikace MČR U11 mix, výsledky

SŠB Pardubice – Sokol N.Paka 17:70 (4:19 8:37 12:52)

body: Lejsek Hugo 5, Machytka Václav 4, Branda Michal 2, Lejsková Alžběta 2, Novák Matěj 2, Panušová Anna 2.

SK Týniště nad Orlicí – SŠB Pardubice 28:35 (6:11 9:21 18:27)

body: Lejsek Hugo 8, Lejsková Alžběta 6, Bezdíčková Julie 5, Novák Matěj 4, Panušová Anna 4, Honyšová Adéla 2, Machytka Václav 2, Pánek Vojtěch 2, Zeman Jan 2.

Baskeťáci TJ Sokol Josefov – SŠB Pardubice 28:45 (4:6 12:15 19:33)

body: Lejsek Hugo 10, Bezdíčková Julie 8, Mudroch Ondřej 6, Machytka Václav 5, Lejsková Alžběta 4, Novák Matěj 4, Branda Michal 2, Panušová Anna 2, Zeman Jan 2, Honyšová Adéla 1, Pánek Vojtěch 1.

SŠB Pardubice – Sokol N.Paka  25:85 (6:20 8:50 21:64)

body: Lejsek Hugo 11, Bezdíčková Julie 4, Lejsková Alžběta 4, Brožek Jakub 2, Honyšová Adéla 2, Panušová Anna 2.


SOP U13, výsledky

BVK Holice – SŠB Pardubice 61:29 (11:8 28:18 43:27)

body:  Kvapil Vojtěch 14, Gharibova Kristýna 11, Škoda Jan 4.

BVK Holice – SŠB Pardubice 77:30 (11:12 31:18 47:23)

body: Ulrych Tomáš 8, Kvapil Vojtěch 7, Škoda Jan 4, Votke Ondřej 4, Kopejtková Klára 2, Raděj Jan 2, Vavříček Ondřej 2, Gharibova Kristýna 1.


Přípravný turnaj – U11 mix „Šmoulinka“, výsledky

OSK Olomouc – SŠB Pardubice 25:35 (2:8 10:21 22:23)

body: Brožek J. 11, Mudroch O. 8, Bezdíčková J. a Machytka V. po 6, Dvořák K. a Moravec J. po 2.

OSK Olomouc – SŠB Pardubice 28:37 (0:15 12:17 14:33)

body: Pánek V. 8, Bezdíčková J. 7, Moravec J. 6, Brožek J., Ptáčková T. a Machytka V. po 4, Machytková M. a Dvořák K. po 2.


PŘEDVÁNOČNÍ ROZJÍMÁNÍ BASKETBALOVÉ

PŘI HODECH TRESTNÝCH Uskuteční se dne 23.12.2015 v RÁJI basketbalové haly BK Pardubice na Dukle od 17,00 hodin podvečerních!!…

Tímto zvou se všichni přátelé míče oranžového a košů děravých, kdož chtějí pokusiti se o štěstí při tomto nenáročném, leč veskrze zajímavém úkonu sportovním !! Nevylučuje se ni účast amatérů absolutních, kdož pomůcku tuto v ruce poprvé držeti budou, ni účast pohlaví slabšího, jež rovnakou možnost zvítěziti má !! Soutěžení probíhati bude o dárky hodnotné i zajímavé a prohloupí každý, jenž se k tomuto úkonu dostaviti nehodlá!!

Pravidla znějí asi takto:

1. KOLO ROZŘAZOVACÍ – postoupí každý i některá, komuž ze tří pokusů podaří se alespoň jedenkrát úspěšnými býti

2. KOLO SEMIFINÁLOVÉ – postoupí každý i některá, komuž ze tří pokusů podaří se alespoň dvakrát úspěšnými býti

3. KOLO ÚTĚCHY – právo účasti v něm mají nepostoupivší z kola rozřazovacího a soutěžiti v něm budou o ceny utišující, systémem shodným s kolem finálovým

4. KOLO FINÁLOVÉ – každý jeho účastník v něm stříleti bude tolikrát, kolikrát úspěšný bude, a to až do konečného rozhodnutí.

Jako pomůcku s sebou nutno vzíti KEDSKY SPORTOVNÍ či alespoň PONOŽKY TMAVÉ!!


OP U17, výsledky

Jiskra Havlíčkův Brod – SŠB Pardubice 57:82 (10:11 23:31 33:62) 

body: Toufarová Zuzana 23, Nejezchlebová Daniela 16, Janišová Aneta 12, Syrůčková Pavlína 11, Janků Alice 8, Skokanová Barbora 8, Širšová Nadia 4.

Jiskra Havlíčkův Brod – SŠB Pardubice 76:51 (20:16 41:28 58:39)

body: Toufarová Zuzana 13, Janišová Aneta 10, Syrůčková Pavlína 7, Janků Alice 6, Nejezchlebová Daniela 6, Mošnerová Agáta 4, Širšová Nadia 3, Skokanová Barbora 2.


VčL ženy, výsledky

SŠB Pardubice – Sokol Hradec Králové B 48:59 (11:13 18:31 36:50)

body: Novotná Markéta 15, Bílková Gabriela 12, Berková Martina 10, Schmidtová Kristýna 7, Jičínská Aneta 2, Potočná Jana 2.


SOP U12, výsledky

SŠB Pardubice – BK Studánka Pce 70:48 (15:20 27:28 46:41)

body: Ulrych Tomáš 27, Vlasák David 24, Votke Ondřej 9, Kopejtková Klára 8, Kovář Šimon 2.


SOP U11, výsledky

SKB Česká Třebová – SŠB Pardubice 28:50 (5:26 20:34 28:40)

body: Machytka Václav 20, Doležal Jan 10, Bezdíčková Julie 4, Zeman Jan 4, Brožek Jakub 2, Honyšová Adéla 2, Lejsek Hugo 2, Lejsková Alžběta 2, Machytková Marie 2, Panušová Anna 2.

SŠB Pardubice – Sokol Stěžery 35:76 (11:10 19:34 27:48)

body: Lejsek Hugo 10, Mudroch Ondřej 6, Lejsková Alžběta 5, Doležal Jan 4, Novák Matěj 4, Honyšová Adéla 2, Machytka Václav 2, Panušová Anna 2.


SOP U13, výsledky

SŠB Pardubice – Baskeťáci Josefov 39:54 (15:18 28:32 33:44)

body: Gharibova Kristýna 11, Škoda Jan 8, Kopejtková Klára 6, Štěpánek Adam 6, Bárta Michal 2, Honyš Adam 2, Kvapil Vojtěch 2, Ulrych Tomáš 2.

SŠB Pardubice – Baskeťáci Josefov 45:60 (16:17 24:33 28:49)

body: Bárta Michal 9, Škoda Jan 9, Gharibova Kristýna 6, Raděj Jan 6, Vavříček Ondřej 6, Ulrych Tomáš 5, Kopejtková Klára 4.

TJ Svitavy – SŠB Pardubice 55:62 (17:16 17:35 36:50)

body: Škoda Jan 11, Gharibova Kristýna 10, Ulrych Tomáš 10, Kvapil Vojtěch 8, Honyš Adam 7, Vavříček Ondřej 6, Bárta Michal 5, Raděj Jan 3, Kopejtková Klára 2.

TJ Svitavy – SŠB Pardubice 48:83 (14:29 23:50 34:65)

body: Kvapil Vojtěch 17, Gharibova Kristýna 14, Škoda Jan 14, Ulrych Tomáš 11, Kopejtková Klára 10, Honyš Adam 7, Vavříček Ondřej 4, Bárta Michal 2, Novotný Pavel 2, Raděj Jan 2.


NS U15, výsledky

SŠB Pardubice – KARA Trutnov 42:39 (12:12 20:20 35:28)

body: Srník Adam 17, Rolenc Jan 7, Macela Matěj 6, Venzara Aleš 4, Doležal Lukáš 2, Elsnic Daniel 2, Hrdý Jiří 2, Theodor Adam 2.

SŠB Pardubice – KARA Trutnov 51:39 (9:6 18:22 33:28)

body: Srník Adam 22, Macela Matěj 10, Venzara Aleš 8, Rolenc Jan 4, Doležal Lukáš 3, Fülle Radim 2, Holý Jan 1, Hrdý Jiří 1


SOP U12, výsledky

BK Pardubice – SŠB Pardubice 70:41 (14:12 36:24 52:24)

body: Ulrych Tomáš 12, Vlasák David 11, Kopejtková Klára 10, Votke Ondřej 4, Janoušková Nela 2, Sádovský Jan 2.

SŠB Pardubice – BVK Holice  50:89 (15:19 28:42 38:69)

body:  Ulrych Tomáš 12, Kopejtková Klára 10, Vlasák David 10, Votke Ondřej 8, Drtina Matěj 2, Janoušková Nela 2, Pánek Jonáš 2, Vostrčil Pavel 2, Walder Lukáš 2.


OP U17, výsledky

Sokol Vysoké Mýto – SŠB Pardubice 30:47 (10:8 17:22 26:37)

body:  Janků Alice 11, Janišová Aneta 8, Toufarová Zuzana 8, Nejezchlebová Daniela 6, Chourová Hana 4, Skokanová Barbora 4, Kryšpínová Michaela 2, Syrůčková Pavlína 2, Širšová Nadia 2.

Sokol Vysoké Mýto – SŠB Pardubice 43:48 (14:3 23:11 31:24)

body:Nejezchlebová Daniela 15, Toufarová Zuzana 9, Janků Alice 8, Janišová Aneta 6, Širšová Nadia 5, Syrůčková Pavlína 3, Chourová Hana 2.


VčL ženy, výsledky

SŠB Pardubice – TJ Pardubičky 54:68 (17:15 33:34 43:49)

body: Novotná Markéta 22, Berková Martina 14, Cupalová Kristýna 7, Jičínská Aneta 6, Kadavá Veronika 4, Jagobová Lucie 1.

TJ Pardubičky – SŠB Pardubice 57:76 (17:10 37:27 50:49)

body: Bělohoubková Michaela 18, Berková Martina 17, Jagobová Lucie 14, Jičínská Aneta 10, Novotná Markéta 9, Žáková Kateřina 8.


NS U15, výsledky

SŠB Pardubice – SK Týniště nad Orlicí 65:18 (19:1 38:5 49:7)

body: Venzara Aleš 17, Rolenc Jan 14, Hrdý Jiří 12, Fülle Radim 6, Macela Matěj 6, Doležal Lukáš 4, Holý Jan 4, Elsnic Daniel 2.

SŠB Pardubice – SK Týniště nad Orlicí 112:18 (30:3 50:11 91:13)

body: Srník Adam 34, Fülle Radim 22, Hrdý Jiří 13, Rolenc Jan 10, Doležal Lukáš 9, Macela Matěj 7, Venzara Aleš 7, Holý Jan 4, Jablonský Tomáš 4, Doležal Jakub 2.


SOP U13, výsledky

SŠB Pardubice – TJ Jiskra Hořice 115:8 (26:4 67:6 95:6)

body: Kvapil Vojtěch 20, Vavříček Ondřej 18, Ulrych Tomáš 16, Pešek Daniel 14, Honyš Adam 11, Škoda Jan 10, Gharibova Kristýna 8, Kopejtková Klára 6, Štěpánek Adam 6, Novotný Pavel 4, Bárta Michal 2.

SŠB Pardubice – TJ Jiskra Hořice 134:4 (36:0 62:0 103:2)

body: Škoda Jan 28, Ulrych Tomáš 22, Kopejtková Klára 21, Kvapil Vojtěch 16, Gharibova Kristýna 14, Pešek Daniel 14, Štěpánek Adam 8, Honyš Adam 7, Novotný Pavel 2, Vavříček Ondřej 2.

TJ Jiskra Heřmanův Městec – SŠB Pardubice 54:92 (19:22 34:37 42:60)

body: Gharibova Kristýna 18, Honyš Adam 17, Ulrych Tomáš 14, Škoda Jan 12, Kvapil Vojtěch 8, Raděj Jan 8, Vavříček Ondřej 7, Pešek Daniel 6, Štěpánek Adam 2.

TJ Jiskra Heřmanův Městec – SŠB Pardubice 48:70 (15:10 29:31 39:54)

body: Kvapil Vojtěch 14, Gharibova Kristýna 13, Raděj Jan 10, Škoda Jan 10, Ulrych Tomáš 9, Honyš Adam 6, Pešek Daniel 6, Vavříček Ondřej 2.


SOP U11, výsledky

BVK Holice – SŠB Pardubice 94:35 (31:2 46:12 67:29)

body: Lejsková Alžběta 7, Branda Michal 6, Novák Matěj 4, Zeman Jan 4, Brožek Jakub 2, Honyšová Adéla 2, Lejsek Hugo 2, Machytka Václav 2, Mudroch Ondřej 2, Pánek Vojtěch 2, Panušová Anna 2.

SŠB Pardubice – Sokol Hradec Králové PP 35:48 (10:7 16:17 26:30)

body: Lejsek Hugo 16, Lejsková Alžběta 11, Panušová Anna 4, Machytka Václav 2, Novák Matěj 2.


VčL ženy, výsledky

SŠB Pardubice – SK Týniště nad Orlicí 37:56 (7:15 20:31 30:42)

body: Kvochová Ivana 11, Jagobová Lucie 8, Berková Martina 5, Cupalová Kristýna 4, Foretová Alena 4, Kadavá Veronika 4, Potočná Jana 1.,

SŠB Pardubice – BK Vysoké Mýto / Litomyšl 49:39 (13:12 23:23 42:27)

body:  Berková Martina 14, Cupalová Kristýna 7, Jagobová Lucie 7, Schmidtová Kristýna 7, Kadavá Veronika 6, Bílková Gabriela 5, Kvochová Ivana 2, Potočná Jana 1.


OP U17, výsledky

SŠB Pardubice – TJ Sokol Stěžery 33:77 (7:20 16:36 23:66)

body: Syrůčková Pavlína 8, Janků Alice 7, Skokanová Barbora 6, Nejezchlebová Daniela 4, Chourová Hana 3, Janišová Aneta 3, Kryšpínová Michaela 2.

SŠB Pardubice – TJ Sokol Stěžery 38:74 (10:12 22:39 30:55)

body: Janků Alice 11, Skokanová Barbora 8, Syrůčková Pavlína 7, Janišová Aneta 4, Nejezchlebová Daniela 4, Chourová Hana 2, Širšová Nadia 2.


SOP U12, výsledky

SŠB Pardubice – TJ Jiskra Heřmanův Městec 138:34 (32:9 73:19 110:27) 

body: Kopejtková Klára 59, Ulrych Tomáš 34, Sádovský Jan 17, Votke Ondřej 10, Janoušková Nela 8, Kovář Šimon 6, Drtina Matěj 2, Walder Lukáš 2.


VčL ženy, výsledky

BSK TJ Jičín – SŠB Pardubice 80:64 (19:15 42:33 60:46)

body: Novotná Markéta 16, Berková Martina 13, Schmidtová Kristýna 12, Jagobová Lucie 9, Jičínská Aneta 7, Žáková Kateřina 5, Ptáčníková Lucie 2.

Sokol Nová Paka- SŠB Pardubice 72:53 (13:13 34:27 46:42)

body: Jičínská Aneta 14, Ptáčníková Lucie 14, Berková Martina 10, Novotná Markéta 10, Žáková Kateřina 3, Schmidtová Kristýna 2.


SOP U11, výsledky

Sokol ZVUS Hradec Králové – SŠB Pardubice 116:20 (22:4 52:8 88:18)

body: Doležal Jan 5, Machytka Václav 5, Novák Matěj 4, Bezdíčková Julie 3, Brožek Jakub 2, Honyšová Adéla 1.


SOP U13, výsledky

SŠB Pardubice – Sokol ZVUS Hradec Králové „B“ 48:43 (12:16 23:19 42:31)

body: Gharibova Kristýna 9, Pešek Daniel 9, Kvapil Vojtěch 8, Ulrych Tomáš 6, Kopejtková Klára 4, Raděj Jan 4, Škoda Jan 4, Bárta Michal 2, Štěpánek Adam 2.

SŠB Pardubice – Sokol ZVUS Hradec Králové „B“ 66:50 (25:14 42:22 53:46)

body: Kvapil Vojtěch 17, Štěpánek Adam 14, Škoda Jan 13, Pešek Daniel 8, Gharibova Kristýna 4, Honyš Adam 3, Raděj Jan 3, Kopejtková Klára 2, Ulrych Tomáš 2.


Přípravný turnaj – U11 mix „Šmoulinka“, výsledky

SŠB Pardubice – BA 2006 Roudnice n. Labem 26:55 (10:8 16:24 26:43)

body: Lejsková A. 10, Machytka V., Bezdíčková J. po 4, Branda M. 3, Brožek J., Pekárková V. po 2, Novák Matěj 1.

SŠB Pardubice – OSK Olomouc 39:19 (18:2 27:6 29:13)

body: Doležal J. 10, Zeman J. 6, Machytka V., Ptáčková T., Lejsková A. po 4, Honyšová A. 3, Novák Marek, Novák Matěj, Pánek V., Branda M. po 2.

BK Studánka Pce 06 – SŠB Pardubice 23:54 (2:12 5:28 11:36)

body: Bezdíčková J. 12, Lejsková A. 8, Machytka V., Doležal J. po  6, Nováka Marek, Brožek J., Zeman J., po 4, Honyšová A., Pánek V., Ptáčková T., Branda M., Sládková O. po 2. 


SOP U12, výsledky

BK Trutnov – SŠB Pardubice 41:127 (10:34 19:59 26:91)

body: Ulrych Tomáš 36, Kopejtková Klára 24, Vlasák David 23, Sádovský Jan 14, Janoušková Nela 10, Votke Ondřej 10, Kovář Šimon 8, Vostrčil Pavel 2.


OP U17, výsledky

SŠB Pardubice – Jiskra Havlčkův Brod 54:73 (11:19 28:32 39:59)

body: Toufarová Zuzana 15, Janků Alice 12, Nejezchlebová Daniela 9, Janišová Aneta 6, Širšová Nadia 4, Chourová Hana 2, Kryšpínová Michaela 2, Skokanová Barbora 2, Syrůčková Pavlína 2.

SŠB Pardubice – Jiskra Havlčkův Brod 38:63 (10:11 20:23 30:47)

body: Janišová Aneta 8, Skokanová Barbora 6, Toufarová Zuzana 6, Nejezchlebová Daniela 5, Janků Alice 4, Chourová Hana 2, Kryšpínová Michaela 2, Mošnerová Agáta 2, Širšová Nadia 2, Syrůčková Pavlína 1.


VčL ženy, výsledky

Jablonec nad Nisou – SŠB Pardubice 56:39 (8:6 25:16 47:20)

body: Berková Martina 14, Novotná Markéta 12, Jagobová Lucie 4, Bílková Gabriela 3, Kvochová Ivana 3, Schmidtová Kristýna 2, Ptáčníková Lucie 1.


NS U15, výsledky

SŠB Pardubice – BC Kolín 40:78 (11:11 13:29 27:53)

body: Venzara Aleš 16, Hrdý Jiří 8, Rolenc Jan 6, Fülle Radim 4, Macela Matěj 3, Votruba Matěj 2, Jablonský Tomáš 1.

 

SŠB Pardubice – BC Kolín  42:106 (10:30 16:59 30:82)

 

body: Venzara Aleš 18, Jablonský Tomáš 8, Hrdý Jiří 6, Fülle Radim 5, Votruba Matěj 3, Rolenc Jan 2, 

 

BC Spartak Rychnov nad Kněžnou – SŠB Pardubice 70:60 (16:15 36:29 51:41)

body: Srník Adam 17, Rolenc Jan 16, Venzara Aleš 10, Fülle Radim 6, Jablonský Tomáš 6, Hrdý Jiří 5.

BC Spartak Rychnov nad Kněžnou – SŠB Pardubice 73:61 (16:17 31:34 55:46)

body:  Srník Adam 24, Fülle Radim 10, Venzara Aleš 10, Rolenc Jan 7, Hrdý Jiří 6, Jablonský Tomáš 4.


SOP U11, výsledky

SŠB Pardubice – BK KARA Trutnov 29:96 (10:23 16:48 18:72)

body: Lejsková Alžběta 10, Novák Matěj 8, Lejsek Hugo 4, Doležal Jan 2, Honyšová Adéla 2, Zeman Jan 2, Mudroch Ondřej 1.


VčL ženy, výsledky

BK Přelouč – SŠB Pardubice 59:64 (7:12 17:27 33:41 49:49 53:53)

body:  Novotná Markéta 20, Berková Martina 16, Potočná Jana 14, Jagobová Lucie 5, Kadavá Veronika 4, Jičínská Aneta 3, Schmidtová Kristýna 2.

TJ Jiskra Hořice – SŠB Pardubice 60:40 (13:2 30:23 46:36)

body: Berková Martina 13, Kadavá Veronika 9, Novotná Markéta 9, Schmidtová Kristýna 5, Potočná Jana 4.


OP U17, výsledky

SŠB Pardubice – Sokol Vysoké Mýto 48:49 (13:15 27:24 40:34)

Body: Toufarová Zuzana 17, Janišová Aneta 10, Janků Alice 9, Širšová Nadia 5, Skokanová Barbora 4, Chourová Hana 2, Kryšpínová Michaela 1.

SŠB Pardubice – Sokol Vysoké Mýto 53:43 (7:14 23:23 42:30)

body: Janků Alice 17, Toufarová Zuzana 13, Syrůčková Pavlína 7, Janišová Aneta 6, Chourová Hana 4, Kryšpínová Michaela 2, Skokanová Barbora 2, Širšová Nadia 2


SOP U11, výsledky

SK Týniště nad Orlicí – SŠB Pardubice 89:33 (29:16 50:20 68:31)

body: Lejsková Alžběta 9, Němcová Daniela 9, Bezdíčková Julie 5, Lejsek Hugo 3, Machytka Václav 3, Honyšová Adéla 2, Panušová Anna 2.


SOP U13, výsledky

SŠB Pardubice – Sokol ZVUS Hradec Králové 55:45 (12:10 26:19 36:29)

body: Škoda Jan 12, Kopejtková Klára 10, Pešek Daniel 9, Gharibova Kristýna 6, Kvapil Vojtěch 4, Štěpánek Adam 4, Vavříček Ondřej 4, Honyš Adam 3, Ulrych Tomáš 3.

SŠB Pardubice – Sokol ZVUS Hradec Králové 72:59 (12:18 32:35 53:47)

body: Gharibova Kristýna 14, Škoda Jan 14, Kvapil Vojtěch 13, Kopejtková Klára 11, Ulrych Tomáš 10, Honyš Adam 5, Pešek Daniel 5.


Přípravný turnaj – U11 mix „Šmoulinka“, výsledky

SŠB Pardubice – Sokol Horní Počernice 12:71 (4:11 10:21 12:47)

body: Doležal J., Novák Matěj po 4, Bezdíčková J., Brožek J. po 2.

SŠB Pardubice – Wizards DDM Pha 10 dívky 16:46 (2:12 6:24 14:34)

body: Bezdíčková J. 8, Novák Matěj 4, Panušová A., Brožek J. po 2.

SŠB Pardubice – ŠBK Sadská 24:25 (12:4 16:12 20:21)

body: Panušová A. 8, Zeman J., Novák Matěj, Doležal J.po 4, Brožek J., Honyšová po 2.

Konečné pořadí: 1. Sokol Horní  Počernice,   2. Wizards DDM Pha 10 dívky, 3. ŠBK Sadská, 4. SŠB Pardubice


VčL ženy, výsledky

SŠB Pardubice – Sokol Nová Paka 42:69 (7:19 25:32 33:50)

body: Schmidtová Kristýna 10, Novotná Markéta 8, Bílková Gabriela 7, Kvochová Ivana 7, Berková Martina 4, Potočná Jana 4, Cupalová Kristýna 2.

SŠB Pardubice – Sokol Nová Paka 42:49 (15:8 23:21 29:34)

body: Novotná Markéta 16, Bílková Gabriela 9, Berková Martina 6, Potočná Jana 6, Kadavá Veronika 3, Schmidtová Kristýna 2


SOP U12, výsledky

Sokol Hradec Králové – SŠB Pardubice 106:36 (22:8 38:16 80:30)

body: Ulrych Tomáš 21, Kopejtková Klára 8, Vlasák David 4, Janoušková Nela 3.


OP U17, výsledky

TJ Sokol Stěžery – SŠB Pardubice 83:31 (20:10 35:19 60:21)

body: Skokanová Barbora 8, Chourová Hana 4, Janišová Aneta 4, Janků Alice 4, Syrůčková Pavlína 4, Toufarová Zuzana 3, Kryšpínová Michaela 2, Širšová Nadia 2.

TJ Sokol Stěžery – SŠB Pardubice 96:28 (18:8 53:12 69:20)

body: Širšová Nadia 9, Chourová Hana 6, Toufarová Zuzana 3, Janků Alice 2, Kryšpínová Michaela 2, Milfaitová Ester 2, Skokanová Barbora 2, Syrůčková Pavlína 2.


SOP U11, výsledky

SŠB Pardubice – BK Pardubice 17:75 (4:18 7:42 9:59)

body: Novák Matěj 5, Lejsková Alžběta 4, Němcová Daniela 4, Doležal Jan 2, Machytka Václav 2.


SOP U13, výsledky

BK Pardubice – SŠB Pardubice 58:63 (18:17 33:35 40:51)

body: Ulrych Tomáš 21, Kopejtková Klára 12, Štěpánek Adam 10, Kvapil Vojtěch 9, Gharibova Kristýna 5, Pešek Daniel 4, Honyš Adam 2

BK Pardubice – SŠB Pardubice 124:54 (30:21 58:34 92:48)

body: Kvapil Vojtěch 11, Honyš Adam 10, Škoda Jan 8, Ulrych Tomáš 7, Gharibova Kristýna 6, Kopejtková Klára 4, Štěpánek Adam 4, Raděj Jan 2, Vavříček Ondřej 2.


VčL ženy, výsledky

Sokol Hradec Králové „B“ – SŠB Pardubice 52:58 (17:18 30:33 37:41)

body: Berková Martina 17, Novotná Markéta 14, Bílková Gabriela 10, Schmidtová Kristýna 8, Jičínská Aneta 4, Potočná Jana 3, Kadavá Veronika 2.

BK KARA Trutnov „B“ – SŠB Pardubice 65:59 (25:19 38:33 53:46)

body: Berková Martina 16, Kvochová Ivana 16, Kadavá Veronika 14, Bílková Gabriela 8, Jičínská Aneta 3, Novotná Markéta 2.


OP U17, výsledky

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – SŠB Pardubice 87:36 (19:12 47:16 63:27)

body: Nejezchlebová Daniela 13, Kryšpínová Michaela 6, Janišová Aneta 5, Toufarová Zuzana 4, Janků Alice 3, Mošnerová Agáta 2, Širšová Nadia 2, Chourová Hana 1.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – SŠB Pardubice 73:52 (20:16 33:35 50:45)

body: Nejezchlebová Daniela 13, Toufarová Zuzana 13, Syrůčková Pavlína 8, Chourová Hana 6, Janišová Aneta 4, Janků Alice 4, Širšová Nadia 4.


SOP U13, výsledky

SŠB Pardubice – Sokol PP Hradec Králové 84:25 (19:0 43:4 64:13)

body: Honyš Adam 14, Kopejtková Klára 12, Ulrych Tomáš 11, Bárta Michal 10, Škoda Jan 10, Pešek Daniel 9, Gharibova Kristýna 6, Štěpánek Adam 5, Kvapil Vojtěch 3, Novotný Pavel 2, Vavříček Ondřej 2.

SŠB Pardubice – Sokol PP Hradec Králové 75:31 (16:14 38:16 58:21)

body: Kvapil Vojtěch 21, Pešek Daniel 10, Škoda Jan 10, Gharibova Kristýna 8, Kopejtková Klára 8, Ulrych Tomáš 7, Vavříček Ondřej 4, Honyš Adam 3, Bárta Michal 2, Štěpánek Adam 2.


SOP U11, výsledky

Sokol Nová Paka – SŠB Pardubice 75:22 (4:10 34:13 42:15)

body: Lejsková Alžběta 6, Novák Matěj 4, Lejsek Hugo 3, Němcová Daniela 3, Honyšová Adéla 2, Machytka Václav 2, Pánek Vojtěch 2. 


SOP U12, výsledky

SŠB Pardubice – BSK TJ Jičín 96:79 (21:19 51:33 71:52)

Body: Kopejtková K. 39, Ulrych T. 26, Vlasák D. 16, Votke O. 8, Walder L. 3, Polák O., a Sádovský J. po 2.


Přípravný turnaj – U11 mix „Šmoulinka“, výsledky

Basket Říčany – SŠB Pardubice 34:14 (2:4 14:8 26:12)

Body: Novák Matěj 8, Brožek J. 4, Ptáčková T. 2.

SŠB Pardubice – SŠK Slaný 6:17 (2:6 4:8 4:10)

Body: Novák Matěj 6.

Bižuterie Jablonec n.N. – SŠB Pardubice 17:12 (5:4 9:6 13:8)

Body: Novák Matěj 6, Brožek J. a Branda M. po 2.

Trenér: Škoda, že marodka byla veliká a turnaje se zúčastnilo pouze 8 dětí. Pro některé to byla premiéra a mohla bát i vítězná. Bojovnost nám nechyběla, ale postupně ubývaly síly. Pochvala pro všech 8 statečných.


Smíšený oblastní přebor U12

V sobotu 19.9.2015 začíná v hale ZŠ Studánka družstvo U12 svoji mistrovskou soutěž. Prvním soupeřem je družstvo BSK TJ Jičín. Začátky utkání (5×5) v 9,30 hod. a (3×3) v 11,30 hod.


Přípravný turnaj – U15, výsledky

Sobotu 12.9.2015 – Chrudim

SŠB Pardubice – Chrudim 55:23 (32:5)

SŠB Pardubice – SK Týniště nad Orlicí 105:19


Přípravný turnaj – U11 mix, výsledky

Více info:  http://labsky-pohar-2015.webnode.cz/


Přípravný turnaj – U11 mix, výsledky

Sokol Hradec Králové – SŠB Pardubice 58:9 (11:0 17:4 44:7)

Body: Lejsková A. 3, Machytka V., Němcová D., Bezdíčková J. po 2.

SŠB Pardubice – BK Litomyšl 26:50 (4:16 12:30 22:35)

Body: Lejsek H., Němcová D. po 6, Lejsková A., Branda M. po 4, Panušová A. 3, Novák Matěj, Machytka V. po 2.

o 5. místo

Baskeťáci Josefov – SŠB Pardubice 11:30 (2:13 6:16 6:26)

Body: Panušová A. 10, Němcová D. 6, Machytka V., Lejsková A. po 4, Machytková M., Novák Matěj, Lejsek H. po 2.

Trenér: Velice pomalý a ospalý start do turnaje. Všude jsme zaostávali a dělali hloupé chyby. Postupně jsme přidávali na bojovnosti a zlepšovali obranu. Velmi dobrý výkon jsme již předvedli s BK Litomyšl a odměnou bylo vítězství s Baskeťáky Josefov o 5. místo.

Konečné pořadí: 1. BK Litomyšl, 2. Sokol Hradec Králové, 3. SK Týniště n.O., 4. Sokol Stěžery, 5. SŠB Pardubice, 6. Baskeťáci Josefov.


Přípravný turnaj – U11 mix

V sobotu 5.9.2015 se družstvo U11 mix zúčastní přípravného turnaje v Týništi nad Orlicí. Ve skupině „B“ postupně změří své basketbalové dovednost s dívkami z HK a s mixem BK Litomyšl. V druhé skupině “ jsou tato družstva: domácí SK Týniště nad Orlicí, Baskeťáci Josefov a Sokol Stěžery.


Sezóna 2015/2016

soutěže, výsledky, tabulky: http://vco.cbf.cz/souteze.html

ženy – Východočeská liga žen

U17 dívky – Oblastní přebor

U15 chlapci – Nadregionální soutěž, skupina „C“

U13 mix – Oblastní přebor

U12 mix – Smíšený oblastní přebor

U11 mix – Smíšený oblastní přebor

U11 mix – soutěž neregistrovaných „Šmoulinka“


Labský pohár 2015

webové stránky turnaje: http://labsky-pohar-2015.webnode.cz/