Upravit stránku
Pátek 7.9.2018

 

ZŠ Studánka - hala (ul. Luční, Pardubice)

11:45

hod.

A

SK UP-BCM Olomouc

-

Sokol Dubeč

13:15

hod.

A

BC Vysočina

-

SŠB Pardubice

14:45

hod.

A

TJ Loko Liberec

-

Sokol Dubeč

16:15

hod.

A

BC Vysočina

-

SK UP-BCM Olomouc

18:00

hod.

C

BŠ Praha

-

BA Sparta chlapci

 

ZŠ Studánka - tělocvična (ul. Luční, Pardubice)

11:45

hod.

B

BK Ústí nad Orlicí

-

Sokol Hradec Králové

13:15

hod.

B

BK Vyškov

-

BA Sparta dívky

14:45

hod.

B

Sokol Hradec Králové

-

BK Pardubice

16:15

hod.

B

BA Sparta dívky

-

BK Ústí nad Orlicí

 

SG Pardubice - tělocvična (ul. Dašická, Pardubice)

14:00

hod.

C

BA Sparta chlapci

-

BC Slaný

15:30

hod.

C

BK Studánka

-

BŠ Praha

17:00

hod.

C

BC Slaný

-

Loko Trutnov chlapci

Sobota 8.9.2018

 

ZŠ Studánka - hala (ul. Luční, Pardubice)

9:00

hod.

A

SŠB Pardubice

-

TJ Loko Liberec

10:30

hod.

A

Sokol Dubeč

-

BC Vysočina

13:00

hod.

A

SŠB Pardubice

-

SK UP-BCM Olomouc

14:30

hod.

A

TJ Loko Liberec

-

BC Vysočina

16:00

hod.

A

Sokol Dubeč

-

SŠB Pardubice

17:30

hod.

A

SK UP-BCM Olomouc

-

TJ Loko Liberec

      

ZŠ Studánka - tělocvična (ul. Luční, Pardubice)

9:00

hod.

C

BK Studánka

-

Loko Trutnov chlapci

10:30

hod.

C

BŠ Praha

-

BC Slaný

13:00

hod.

C

Loko Trutnov chlapci

-

BA Sparta chlapci

14:30

hod.

C

BC Slaný

-

BK Studánka

16:00

hod.

C

Loko Trutnov chlapci

-

BŠ Praha

17:30

hod.

C

BA Sparta chlapci

-

BK Studánka

      

Hala BK Pardubice (ul. V Ráji, Pardubice)

9:00

hod.

B

BK Ústí nad Orlicí

-

BK Vyškov

10:30

hod.

B

BK Pardubice

-

BA Sparta dívky

13:00

hod.

B

Sokol Hradec Králové

-

BK Vyškov

14:30

hod.

B

BK Pardubice

-

BK Ústí nad Orlicí

16:00

hod.

B

BA Sparta dívky

-

Sokol Hradec Králové

17:30

hod.

B

BK Vyškov

-

BK Pardubice

 

Neděle 9.9.2018

 

ZŠ Studánka - hala (ul. Luční, Pardubice)

 

8:30

hod.

o 1.-3.

1.A

-

1.B

 

9:50

hod.

o 1.-3.

1.B

-

1.C

 

11:10

hod.

o 1.-3.

1.A

-

1.C

 

12:45

hod.

 

Vyhlášení 1. - 6. místo

 

      

 

ZŠ Studánka - tělocvična (ul. Luční, Pardubice)

 

8:30

hod.

o 4.-6.

2.A

-

2.B

 

9:50

hod.

o 4.-6.

2.B

-

2.C

 

11:10

hod.

o 4.-6.

2.A

-

2.C

 

 

 

 

 

 

Hala BK Pardubice (ul. V Ráji, Pardubice)

 

8:30

hod.

o 7.-9.

3.A

-

3.B

 

9:50

hod.

o 7.-9.

3.B

-

3.C

 

11:10

hod.

o 7.-9.

3.A

-

3.C

 

12:45

hod.

 

Vyhlášení 7. - 9. místo

 

      

 

SG Pardubice - tělocvična (ul. Dašická, Pardubice)

 

8:30

hod.

o 10.-12.

4.A

-

4.B

 

9:50

hod.

o 10.-12.

4.B

-

4.C

 

11:10

hod.

o 10.-12.

4.A

-

4.C

 

12:45

hod.

 

Vyhlášení 10. - 12. místo 

      

 

ZŠ Dubina - tělocvična (E.Košťála 870,  Pardubice)

 

8:30

hod.

o 13.-15.

5.A

-

5.B

 

9:50

hod.

o 13.-15.

5.B

-

5.C

 

11:10

hod.

o 13.-15.

5.A

-

5.C

 

12:45

hod.

 

Vyhlášení 13. - 15. místo