Upravit stránku

Rozpis turnajů Šmoulinka Cup 2021/2022

Ostrava - 24.10.2021

  Týmy:

SBŠ Ostrava

SŠB Pardubice

OSK Olomouc

  Zápasy:

Olomouc-SŠB Pce61:30
SŠB Pce-SBŠ Ostrava10:36

 

  Pořadí:

  1. SBŠ Ostrava

  2. OSK Olomouc

  3. SŠB Pardubice


Pardubice - 17.11.2021

 Týmy:

SŠB Pardubice

BK Brandýs n.L.

Sojky Pelhřimov

Smíchov Ohrada

   Zápasy:

SŠB Pce-BK Brandýs n.L 2 :128   
SŠB Pce-Sojky Pelhřimov13:77
SŠB Pce-Smíchov Ohrada43:23

   Pořadí:

   1. BK Brandýs n.L.

   2. Sojky Pelhřimov

   3. SŠB Pardubice

   4. Smíchov Ohrada


Pardubice - 12.12.2021

  Týmy:

SŠB Pardubice

BA Nymburk

BA Roudnice n.L.

Tygři Praha kl.

   Zápasy:

SŠB Pce-BA Nymburk0:84
SŠB Pce-BA Roudnice n.L.6:72
SŠB Pce-Tygři Praha kl.4:116

 

   Pořadí:

   1. Tygři Prha kl.

   2. BA Roudnice n.L.

   3. BA Nymburk

   4. SŠB Pardubice


Pardubice - 23.1.2022

zrušeno

  Týmy:

SŠB Pardubice "A"

SŠB Pardubice "1"

BA Nymburk

Wizards DDM Praha 10

   Zápasy:

 

   Pořadí:

   1. 

   2. 

   3. 

   4. 


Praha (USK) - 20.2.2022

  Týmy:

USK Praha

SŠB Pardubice

BA Roudnice n.L.

HB Basket

   Zápasy:

SŠB Pce-BA Roudnice n.L.  4:80 
SŠB Pce-HB Basket 18:10 
SŠB Pce-USK 12:36 

 

   Pořadí:

   1. BA Roudnice n.L. 

   2. USK Praha

   3. SŠB Pardubice

   4. HB Basket


Praha (Basket Slovanka) - 27.3.2022

  Týmy:

Basket Slovanka A

SŠB Pardubice

Basket Slovanka B

SBŠ Ostrava

   Zápasy:

SŠB Pce-Basket Slovanka B2:80
SŠB Pce-SBŠ Ostrava8:52
SŠB Pce-Basket Slovanka A8:55

 

   Pořadí:

   1. Slovanka B

   2. Slovanka A

   3. SBŠ Ostrava

   4. SŠB Pardubice


Lomnice nad Popelkou - 24.4.2022

  Týmy:

Mladá Boleslav

SŠB Pardubice

Lomnice n.P.

Jablonec n.N.

   Zápasy:

SŠB Pce-Ml. Boleslav A : 
SŠB Pce-Lomnice n.P. : 
SŠB Pce-Ml. Boleslav B : 

 

   Pořadí:

1. Ml. Boleslav A

2. Ml. Boleslav B

3. SŠB Pardubice

4. Lomnice n.P.


Pardubice - 15.5.2022

  Týmy:

SŠB Pardubice

Lomnice n.P.

Jižní Supi

Kolín

Královští sokoli

   Zápasy:

SŠB Pce-Lomnice n.P.21:60
SŠB Pce-Jižní Supi8:56
SŠB Pce-Kolín10:36
SŠB-Královští sokoli10:74

 

   Pořadí:

1. Královští sokoli

2. Lomnice n.P.

3. Jiřní supi

4. BC Kolín

5. SŠB Pardubice


  Týmy:

 

   Zápasy:

 

   Pořadí:

   1.

   2.

   3.

   4.


 

  Týmy:

 

   Zápasy:

 

   Pořadí:

   1.

   2.

   3.

   4.


Šmoulinka tým:

Slabý Josef

Slabá Michaela

Kaleja Kristián

Mikan Vilém

Kabeláč Michal

Ben Michael

Hájková Nikola

Vysypalová Agáta

Jirout Čenda

Havelka Šimon

Vojtíšková Marie

Provazník Jiří

Novotný David

Bubeník Andrej

Poliaková Tereza

Pacltová Karolína

Kunc Matyáš

Mikulášová Nela

Kraftová Ellen

Včelišová Klára

Venzara Jan

Jedlička Miloš

Jedlička Matouš

Pudil Martin

Francová Natálie

Kovář Šimon

Libra Miloš

Josková Tereza

Sova Tadeáš

Polášek Jan

Bubeníková Eliška

Kristková Nela

Richtárová Natálie

Drbal Daniel

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti