Upravit stránku
  • Pozvánka
  • Pro účastníky

    Sobota 2.6.2018

    Hala ZŠ Studánka
    9:00hod.BK Studánka Pce-SŠB Pardubice "A"
    10:15hod.SŠB Pardubice "A"-BK Vysoká n.L.
    12:15hod.SŠB Pardubice "A"-BK Pardubice "A"
    13:30hod.Slavnostní ukončení turnaje
         
    Tělocvična ZŠ Studánka
    9:00hod.BK Vysoká n.L.-BK Pardubice "A"
    10:15hod.BK Studánka Pce-BK Pardubice "A"
    12:15hod.BK Vysoká n.L.-BK Studánka Pce


    Neděle 3.6.2018

    Hala ZŠ Studánka
    9:00hod.SŠB Pardubice "B"-BK Ústí n. O.
    10:15hod.Loko Trutnov-SŠB Pardubice "B"
    11:30hod.Loko Trutnov-BK Pardubice "B"
    12:45hod.BK Ústí n. O.-BK Pardubice "B"
    14:00hod.SŠB Pardubice "B"-Královští Sokoli
    15:15hod.SŠB Pardubice "B"-BK Pardubice "B"
    16:15hod.Slavnostní ukončení turnaje
         
    Tělocvična ZŠ Studánka
    9:00hod.Královští Sokoli-BK Pardubice "B"
    10:15hod.Královští Sokoli-BK Ústí n. O.
    11:30hod.*****-*****
    12:45hod.*****-*****
    14:00hod.Loko Trutnov-BK Ústí n. O.
    15:15hod.Královští Sokoli-Loko Trutnov

  • Družstva

    Sobota 2.6.2018

    SŠB Pardubice
    BK Studánka Pce
    BK Pardubice
    BK Vysoká n.L.

    Neděle 3.6.2018

    SŠB Pardubice "B"
    BK Ústí nad Orlicí
    Královští Sokoli
    BK Pardubice "B"
    BK Loko Trutnov

  • Výsledky

    Sobota 2.6.2018

    ***BK Studánka PceBK Pardubice "A"SŠB Pardubice "A"BK Vysoká n.L.SkóreBodyPořadí
    BK Studánka Pce***22:2937:1755:16114:6252.
    BK Pardubice "A"29:22***48:2457:13134:5961.
    SŠB Pardubice "A"17:3724:48***61:23102:10843.
    BK Vysoká n.L.16:5513 5723:61***52:17334.

    Neděle 3.6.2018

    ***SŠB Pardubice "B"BK Ústí n. O.BK Pardubice "B"Královští SokoliLoko TrutnovSkóreBodyPořadí
    SŠB Pardubice "B"***31:1731:3219:3720:52101:13854.
    BK Ústí n. O.17:31***2:3018:3214:4351:13645.
    BK Pardubice "B"32:3130:2***16:2220:5298:10763.
    Královští Sokoli37:1932:1822:16***20:31111:8472.
    Loko Trutnov52:2043:1452:2031:20***178:7481.

  • Nejlepší hráči

    Sobota 2.6.2018

    BK PardubiceOliver Zdobinský
    BK Studánka PceHana Novotná
    SŠB Pardubice "A"Michael Škoda
    BK Vysoká n.L.David Capko


    Neděle 3.6.2018

    Loko TrutnovFrantišek Sýkora
    Královští SokoliRobin Petr
    BK Pardubice "B"Oto Sládek
    SŠB Pardubice "B"Tomáš Šolc
    BK Ústí n.O.Jakub Ripka

  • Pro návštěvníky