Upravit stránku
  • Plakát
  • Propozice turnaje


    Pořadatel:               SŠB Pardubice

    Termín turnaje:     8. – 10.9.2017

    Kategorie:               Nejmladší mini (1.1.2007 a mladší)

                                     Dívčí, chlapecké i mix družstva

    Stravování:

    Pátek:     večeře        18,00 – 21,00

    Sobota:   snídaně      06,30 – 08,15

                    oběd          11,30 – 14,00

                    večeře       18,00 – 21,00

    Neděle:   snídaně      06,30 – 08,15

                    oběd          11,30 – 14,00

    Restaurace „Dašický dvůr“

    http://www.dasickydvur.cz/

    Ubytování:

    Tělocvična ZŠ Studánka, Luční ul., Pardubice.

    Hotel KristlŠtrossova 239, 530 03 Pardubice

    http://www.hotelkristl.cz/cs/

    Ceny:                                          

    Každé družstvo obdrží cenu (dle umístění), diplom, z každého družstva budou vyhlášeni nejlepší hráči (ky).

    Místo konání:

    Hala a tělocvična ZŠ Studánka, Luční ul., Pardubice. Spojení z nádraží ČD a ČSAD autobusem MHD č.8, trolejbusem č.13, do zastávky „Na Drážce“.

    Hala BK Pardubice, ul V Ráji, Pardubice.

    Tělocvična SG Pardubice, Dašická 268, Pardubice

    Hrací systém – nejmladší minižactvo:

    Hraje se podle platných pravidel minibasketbalu. Hrací doba 4x8 min. čistého času. Přestávka mezi 1., 2. a 3.,4 čtvrtinou jsou 2 min., v poločasu mezi 2.,3. čtvrtinou je 5 min. Při nerozhodném stavu na konci 4. čtvrtiny, dochází k prodloužení. Doba každého prodloužení jsou 2 minuty čistého času. Jednotlivá prodloužení jsou součástí 4. čtvrtiny, takže tresty za osobní chyby se stále přičítají. V každém prodloužení má každé družstvo nárok na jeden oddechový čas. Střídání se uplatňuje tak, že každý (á) hráč (ka) může nastoupit pouze ve dvou čtvrtinách utkání.

    Hraje se s míči vel. č.5. Hrací míče zapůjčí pořadatel. Na rozcvičení si každé družstvo zajistí (přiveze) vlastní míče.

    Počet družstev 12. Družstva jsou rozdělena do 3 skupin – skupiny A, B, C. V základních skupinách odehraje každý s každým.

    Rozdělení do skupin

    Skupina A

    Skupina B

    Skupina C

    BA Sparta chlapci

    BŠ Tygři Praha dívky

    BŠ Tygři Praha chlapci

    Sokol Dubeč

    BC Vysočina

    BA Sparta dívky

    Sokol Hradec Králové

    SŠB Pardubice

    TJ Jiskra Kyjov

    SAM BŠM Brno

    Královští Sokoli

    BK Pardubice

     

    Play off

    Družstva na 1. – 2. místech (o 1. – 6. místo) a 3. – 4. místech (o 7. – 12. místo) odehrají play off.

    SF1

    1.A

    -

    2.B

    SF2

    1.B

    -

    2.C

    SF3

    1.C

    -

    2.A

     

    SF4

    3.A

    -

    4.B

    SF5

    3.B

    -

    4.C

    SF6

    3.C

    -

    4.A

     

    Následně se vytvoří skupiny o konečná umístění:

    o 1. - 3. místo

    o 4. - 6. místo

    o 7. - 9. místo

    o 10. - 12. místo

    vítěz SF1

    poražený SF1

    vítěz SF5

    poražený SF5

    vítěz SF2

    poražený SF2

    vítěz SF6

    poražený SF6

    vítěz SF3

    poražený SF3

    vítěz SF7

    poražený SF7

    V těchto skupinách odehraje každý s každým.

    Vyloučení družstva z turnaje

    Pokud se během turnaje zjistí, že hrál, nebo hraje starší hráč (ka), bude družstvo vyloučeno z turnaje a výsledky anulovány.

    Vyhlášení výsledků – závěrečný ceremoniál

    Vyhlášení výsledků proběhne v každé hale po posledním utkání.

    Kontakt:

    Ing. Jan Machytka, mob. 723593033, email.: jan.machytka@ssbpardubice.cz

    web turnaje: http://ssbpardubice.cz/labsky-pohar

  • Rozpis utkání, výsledky
    • Pátek 8.9.2017

      ZŠ Studánka - hala (ul. Luční, Pardubice)

      13:00hod.BSŠB Pardubice-BŠ Tygři Praha dívky56 : 18statistika
      14:40hod.ASokol Hradec Králové-BA Sparta chlapci31 : 39statistika
      16:30hod.BSŠB Pardubice-Královští Sokoli52 :   6statistika
      18:10hod.ABA Sparta chlapci-Sokol Dubeč68 : 25statistika

      ZŠ Studánka - tělocvična (ul. Luční, Pardubice)

      13:00hod.ASAM BŠM Brno-Sokol Dubeč74 : 26statistika
      14:40hod.BKrálovští Sokoli-BC Vysočina12 : 36statistika
      16:30hod.ASokol Hradec Králové-SAM BŠM Brno45 : 42statistika
      18:10hod.BBŠ Tygři Praha dívky-BC Vysočina39 :  8statistika

      SG Pardubice - tělocvična (ul. Dašická, Pardubice)

      13:30hod.CTJ Jiskra Kyjov-BŠ Tygři Praha chlapci19 : 63statistika
      15:10hod.CBK Pardubice-BA Sparta dívky81 : 34statistika
      17:00hod.CTJ Jiskra Kyjov-BK Pardubice8  : 91statistika
      18:40hod.CBŠ Tygři Praha chlapci-BA Sparta dívky37 : 51statistika

    • Sobota 9.9.2017

      ZŠ Studánka - hala (ul. Luční, Pardubice)

      9:00hod.ABA Sparta chlapci-SAM BŠM Brno48:35statistika
      10:30hod.BBC Vysočina-SŠB Pardubice12:81statistika
              
      14:30hod.SF1BA Sparta chlapci-BŠ Tygři Praha dívky48:18statistika
      16:10hod.SF2SŠB Pardubice-BA Sparta dívky52:26statistika
      17:50hod.SF3BK Pardubice-Sokol Hradec Králové54:32
      statistika 

      ZŠ Studánka - tělocvična (ul. Luční, Pardubice)

      9:00hod.ASokol Dubeč-Sokol Hradec Králové36:40statistika
      10:30hod.CBA Sparta dívky-TJ Jiskra Kyjov41:6statistika
              
      14:30hod.SF4SAM BŠM Brno-Královští Sokoli66:34statistika
      16:10hod.SF5BC Vysočina-TJ Jiskra Kyjov 23:19statistika
      17:50hod.SF6BŠ Tygři Praha chlapci-Sokol Dubeč57:49statistika
      statistika

      Hala BK Pardubice (ul. V Ráji, Pardubice)

      9:00hod.BBŠ Tygři Praha dívky-Královští Sokoli29:11statistika
      10:30hod.CBŠ Tygři Praha chlapci-BK Pardubice29:82statistika

    • Neděle 10.9.2017

      ZŠ Studánka - hala (ul. Luční, Pardubice)

      8:00hod.o 1.-3.BA Sparta chlapci-SŠB Pardubice29:45statistika
      9:30hod.o 1.-3.SŠB Pardubice-BK Pardubice35:47statistika
      11:00hod.o 1.-3.BA Sparta chlapci-BK Pardubice30:54statistika
      12:45hod. Vyhlášení 1. - 6. místo  

      ZŠ Studánka - tělocvična (ul. Luční, Pardubice)

      8:00hod.o 4.-6.BŠ Tygři Praha dívky-BA Sparta dívky25:44statistika
      9:30hod.o 4.-6.BA Sparta dívky-Sokol Hradec Králové31:30statistika
      11:00hod.o 4.-6.BŠ Tygři Praha dívky-Sokol Hradec Králové39:44statistika

      Hala BK Pardubice (ul. V Ráji, Pardubice)

      8:00hod.o 7.-9.SAM BŠM Brno-BC Vysočina92:18statistika
      9:30hod.o 7.-9.BC Vysočina-BŠ Tygři Praha chlapci13:90statistika
      11:00hod.o 7.-9.SAM BŠM Brno-BŠ Tygři Praha chlapci37:49statistika
      12:45hod. Vyhlášení 7. - 9. místo  

      SG Pardubice - tělocvična (ul. Dašická, Pardubice)

      8:00hod.o 10.-12.Královští Sokoli-TJ Jiskra Kyjov37:20statistika
      9:30hod.o 10.-12.TJ Jiskra Kyjov-Sokol Dubeč30:47statistika
      11:00hod.o 10.-12.Královští Sokoli-Sokol Dubeč42:43statistika
      12:45hod. Vyhlášení 10. - 12. místo  

    • Základní skupiny

      Skupina ABA Sparta chlapciSokol DubečSokol Hradec KrálovéSAM BŠM BrnoSkóreBodyPořadí
      BA Sparta chlapciSkupina A68:25 39:31 48:35 155:9161.
      Sokol Dubeč25:68 Skupina A36:40 26:74 87:18234.
      Sokol Hradec Králové31:39 40:36 Skupina A45:42 116:11752.
      SAM BŠM Brno35:48 74:26 42:45 Skupina A151:11943.

      Skupina BBŠ Tygři Praha dívkyBC VysočinaSŠB PardubiceKrálovští SokoliSkóreBodyPořadí
      BŠ Tygři Praha dívkySkupina B39:8 18:56 29:11 86:7552.
      BC Vysočina8:39 Skupina B12:81 36:12 56:13243.
      SŠB Pardubice56:18 81:12 Skupina B52:6 189:3661.
      Královští Sokoli11:29 12:36 6:52 Skupina B29:11734.

      Skupina CBŠ Tygři Praha chlapciBA Sparta dívkyTJ Jiskra KyjovBK PardubiceSkóreBodyPořadí
      BŠ Tygři Praha chlapciSkupina C37:51 63:19 29:82 129:15243.
      BA Sparta dívky51:37 Skupina C41:6 34:81 126:12452.
      TJ Jiskra Kyjov19:63 6:41 Skupina C8:91 33:19534.
      BK Pardubice82:29 81:34 91:8 Skupina C254:7161.

    • Play off

          výsledek 
      SF1BA Sparta chlapci-BŠ Tygři Praha dívky48:18statistika
      SF2SŠB Pardubice-BA Sparta dívky52:26statistika
      SF3BK Pardubice-Sokol Hradec Králové54:32statistika

          výsledek 
      SF4SAM BŠM Brno-Královští Sokoli66:34statistika
      SF5BC Vysočina-TJ Jiskra Kyjov23:19statistika
      SF6BŠ Tygři Praha chlapci-Sokol Dubeč57:49statistika

    • Skupiny o umístění

      o 1. - 3. místoBA Sparta chlapciSŠB PardubiceBK PardubiceSkóreBodyPořadí
      BA Sparta chlapcio 1. - 3. místo29:45 30:54 59:9923.
      SŠB Pardubice45:29 o 1. - 3. místo35:47 80:7632.
      BK Pardubice54:30 47:35 o 1. - 3. místo101:6541.

      o 4. - 6. místoBŠ Tygři Praha dívkyBA Sparta dívkySokol Hradec KrálovéSkóreBodyPořadí
      BŠ Tygři Praha dívkyo 4. - 6. místo25:44 39:44 64:8826.
      BA Sparta dívky44:25 o 4. - 6. místo31:30 75:5544.
      Sokol Hradec Králové44:39 30:31 o 4. - 6. místo74:7035.

      o 7. - 9. místoSAM BŠM BrnoBC VysočinaBŠ Tygři Praha chlapciSkóreBodyPořadí
      SAM BŠM Brnoo 7. - 9. místo92:18 37:49 129:6738.
      BC Vysočina18:92 o 7. - 9. místo13:90 31:18229.
      BŠ Tygři Praha chlapci49:37 90:13 o 7. - 9. místo139:5047.
                     

      o 10. - 12. místoKrálovští SokoliTJ Jiskra KyjovSokol DubečSkóreBodyPořadí
      Královští Sokolio 10. - 12. místo37:20 42:43 79:63311.
      TJ Jiskra Kyjov20:37 o 10. - 12. místo30:47 50:84212.
      Sokol Dubeč43:42 47:30 o 10. - 12. místo90:72410.
                     

    • Konečné pořadí
  • Info o halách
    • Zobrazit
  • fotogalerie