Upravit stránku
03.11.2017Brožek Ladislav
V pátek 3.11. 2017 byly na stránkách SŠB upraveny přístupy na oficiální statistiky zápasů a statistiky hráčů a hráček na stránkách ČBF. 

V rámci žádostí uživatelů stránek jsme se rozhodli realizovat propojení ze stránek ssbpardubice.cz na oficiální statistiky ČBF. Postupně byly připraveny všechny podmínky a odzkoušeny funkčnosti odkazů, aby mohlo být realizováno nahlížení přímo do statistik uváděných na stránkách ČBF. V rámci celého nastavení proběhlo několik změn na našich stránkách.  "UŽ NEBUDE POTŘEBA ŽÁDNÉ SLOŽITÉ HLEDÁNÍ."

Změny proběhly v levém sloupci stránek jednotlivých týmů. U všech týmů se po kliknutí na odkaz (Tabulka) v novém okně zobrazí přímo statistická data týmu na stránkách ČBF obsahující Tabulku a výsledky všech utkání.

Přibyly zde i nové odkazy na souhrnné statistiky hráčů v ročníku, tak jak je uvádí ČBF. Po klinutí na odkaz (Statistiky hráčů) se v novém okně zobrazí tabulka obsahující statistiky všech hráčů.

V kartě hráče na stránkách ssbpardubice.cz i nadále zůstává přehled souhrnných statistik podle soutěží a ročníků včetně souhrnu za celé období působení hráče v týmu.

Další změnou v přístupu ke statistikám ČBF je odkaz ke statistice každého utkání. Odkaz je uveden za výsledkem utkání. Neaktivní odkazy se zobrazují šedě a k aktivaci dojde vždy jakmile se statistika objeví na stránkách ČBF. Aktivní odkazy jsou červené. I odkazy na statistiky jednotlivých utkání jsou nastaveny tak, aby se otevřely do nového okna.

Věříme, že tyto změny vás potěší.

 

Další již dříve proběhlé změny: 

  • Graficky se změnilo zobrazování aktuálních utkání a výsledků na titulní straně webu. Ještě musíme vychytat časování změn.
  • Hráči se rozdělili do aktivních a neaktivních. V aktivních najdete pouze v současnosti hrající hráče a hráčky. Do neaktivních jsou přesunuti hráči, kteří opustili náš tým. I tak jim necháme zpřístupněny jejich stránky. Aktivní hráči jsou zpřístupněni v hlavním menu. Do stránky Neaktivní hráči je přístup ze stránky Naše týmy.

Co nás ještě čeká:

  • S příchodem nových dresů přijde focení hráčů a hráček s tím, že všichni dostanou do svých osobních stránek nové foto. Bude to nejspíše do konce listopadu
  • Změna titulních koláží na úvodní stránce